Autozastavárna - zástava automobilu za hotovost.

Zástava auta - rychlé a efektivní řešení nedostatku v hotovosti.

Autozastavárna - logo zástavy aut

Zástavy aut Vás vítají na stránkách.

Jsme tu pro Vás denně 7 dní v týdnu

Najdete nás po předchozí telefonické dohodě U Makra 102, Čestlice u Prahy 251 01

Zastavujeme auta:

 

Potřebujete půjčit peníze? Zavolejte a získejte hotovost dnes do 30 minut.

Žádný problém. Naše autozastavárna se vždy postará o to, aby vyšla svým zákazníkům vstříc. Není nutné, abyste váš vůz hned prodávali. Stačí zastavit auto v našem autobazaru a my vám potřebnou částku vyplatíme ihned v hotovosti. Nabízíme i výkup aut za hotové a to za nejvyšší ceny v Praze.

Zástava auta, čtyřkolky, motorky...


Zástava automobilu je rychlé a efektivní řešení přechodného nedostatku financí nebo způsob jak dočasně pokrýt nečekané výdaje. Nabízíme Vám možnost vložit u nás auto do zástavy a odnést si peníze okamžitě v hotovosti.


Každý měsíc nabízíme pro naše klienty nějakou výhodu navíc. Vložíte-li u nás auto do zástavy, můžete jej pak zpět obdržet např. umyté včetně vyčištění čalounění, nebo ke každému vozidlu v zástavě obdržíte malý dárek. To je fér.
Rychlé informace:


Do zástavy přijímáme osobní vozy většiny továrních značek - např. Škoda, Peugeot, Renault, Mercedes, Alfa Romeo, Chrysler a další značky...

Dále do zástavy přijímáme užitkové vozy, dodávky - např. Peugeot, Ford, Citroen, Mercedes a další... Můžete u nás zastavit i nákladní automobil, čtyřkolky, motocykly...

Vaše výhoda:
Vaše výhoda - peníze za auto v zástavě ihned

Zástavy aut na reklamním banneru

Provádíme: půjčky se zástavou, půjčka se zástavou auta, úvěr na auto, vozidlo do zastavárny, úvěr za zástavu, půjčka za zástavu vozidla.

Tvorba webových stránek | Partneři Domů | O nás | Podmínky | Zastavujeme
Hledáte výkup aut v Praze? Přijďte k nám. TOPlist
qrcode
Dnes je:
25/07/2024
Čas: 08:18